Parasole do ogrodu Twoich marzeń

Nowoczesny ogród urządzony zgodnie z potrzebami

28 lutego 2020.parasoledoogrodu.0 Likes.0 Comments
Home/Blog/Nowoczesny ogród urządzony zgodnie z potrzebami

Nie trzeba mieć wielkiego ogrodu blisko domu, aby móc korzystać z uroków pięknej pogody i zieleni wokół nas. Nawet niewielki skrawek ziemi wystarczy do tego, aby zaaranżować go z pomysłem i korzystać z uroków pięknej pogody. Pomogą w tym przede wszystkim wysokiej klasy meble ogrodowe oferowane przez znanych producentów, jak i funkcjonalne dodatki.

Jak zmienić ogród nie do poznania?

Podstawą w ogrodzie są oczywiście meble wypoczynkowe. Ich wybór jest olbrzymi – możemy wybierać pomiędzy kompletami technorattanowymi, rotangowymi, meblami opartymi na drewnianych stelażach, meblami modułowymi. Szukając idealnych rozwiązań przede wszystkim zwracajmy uwagę na naszą wygodę i funkcjonalność mebla. Meble ogrodowe muszą być także wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, działanie wilgoci.

Parasol ogrodowy – co warto o nim wiedzieć?

Poza meblami ogrodowymi w naszych ogrodach i na tarasach coraz częściej pojawiają się nowoczesne parasole ogrodowe. Modele parasoli oferowane przez topowych producentów zaskoczą nas nie tylko linią, ale i ciekawymi rozwiązaniami. Nowoczesne parasole projektowane są w taki sposób, aby ich użytkowanie było intuicyjne i proste. Dodatkowo ich wygląd sprawia, że miejsce wypoczynkowe zyskuje na estetyce.

Parasole ogrodowe posiadają aluminiowe stelaże malowane proszkowo, które odznaczają się wysoką odpornością na wilgoć i działanie rdzy. Stelaże osadzone są na ruchomej stopie, która pozwala na rotowanie konstrukcji parasola wokół jego osi – to jedna z wielu możliwości regulacji parasola. Czasza wykonana jest z materiału poliestrowego pokrytego warstwą poliuretanu, przez co czasza chroni nas nie tylko przed silnym promieniowaniem UV, ale i deszczem. Zastosowanie tkaniny technicznej sprawia, że materiał jest odporny na wnikanie brudu, osadzanie kurzu i działanie promieniowania słonecznego. W cieniu parasola panuje przyjemny chłód, a my sami możemy wypoczywać lepiej.

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2018. parasoledoogrodu.pl