Parasole do ogrodu Twoich marzeń

Funkcjonalny parasol – ciesz się latem!

24 maja 2019.parasoledoogrodu.0 Likes.0 Comments
Home/Blog/Funkcjonalny parasol – ciesz się latem!

Wypoczynek w promieniach słońca to świetna alternatywa, szczególnie w okresie wiosennym i letnim. Wykorzystując przydomowy ogród czy taras możemy stworzyć tam miejsce idealne do relaksu, z którego korzystać będzie cała rodzina. Jakie elementy wykorzystać, aby taras czy ogród były faktycznie funkcjonalne? Na co zwracać szczególną uwagę podczas wybierania konkretnych mebli i dodatków?

Przestrzeń dopasowana do naszych potrzeb

By móc wypoczywać w ogrodzie konieczne są meble ogrodowe – ich wybór jest szeroki, przez co bez trudu znajdziemy komplet odpowiadający naszym oczekiwaniom. Istotne jest, aby meble były wysoce odporne na uszkodzenia i zmienne warunki pogodowe. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się meble technorattanowe i aluminiowe.

Piękny parasol – czy okaże się przydatny?

W ogrodach i na tarasach coraz częściej widzimy parasole ogrodowe. Kupujemy je głównie z myślą o zapewnieniu sobie i bliskim komfortowego cienia, szczególnie w upalne dni. Warto wiedzieć, że nowoczesne parasole tworzone są z trwałych i odpornych na zmienne warunki atmosferyczne materiałów, przez co baldachim chronić będzie nie tylko przed słońcem, ale również przed niespodziewanym deszczem!

Łatwa obsługa i wysoka funkcjonalność

Współcześnie parasole ogrodowe tworzone są w taki sposób, aby użytkownik mógł jak najdokładniej dopasować kąt padania cienia. Aluminiowy stelaż umieszczony jest na ruchomej stopie, dzięki której możliwe jest jego rotowanie o 360 stopni. Czasze parasoli ogrodowych mogą być regulowane w jednej lub w dwóch płaszczyznach. Czasze tworzone są z tkanin technicznych pokrytych warstwą poliuretanu. Takie połączenie sprawia, że parasol jest całkowicie wodoodporny i skutecznie chroni użytkowników i meble w czasie niespodziewanej mżawki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2018. parasoledoogrodu.pl