Parasole do ogrodu Twoich marzeń

Funkcjonalny taras – jak go zaaranżować?

22 listopada 2019.parasoledoogrodu.0 Likes.0 Comments
Home/Blog/Funkcjonalny taras – jak go zaaranżować?

Piękny taras może służyć nam na wiele sposób – zazwyczaj miejsce to kojarzymy z przestrzenią do odpoczynku i relaksu, gdzie w spokoju możemy drzemać, czytać, popijać kawę. Tarasy to idealne miejsce na organizowanie przyjęć w gronie znajomych czy rodziny – wystarczą odpowiednio dobrane meble. Taras może być też bezpieczną przestrzenią do zabaw dla naszych dzieci i ich przyjaciół – możliwości jest naprawdę wiele.

Jakie meble na taras wybrać?

Możliwości jest wiele – topowi producenci mebli proponują nam dzisiaj nowoczesne meble technorattanowe oparte na aluminiowych stelażach. Takie meble odznaczają się wysoką estetyką, funkcjonalnością, doskonałymi parametrami technicznymi. Wybierając meble ogrodowe pamiętajmy o tym, by wybrać produkty wykonane z trwałych materiałów – tylko wtedy możemy mieć pewność, że takie meble będą trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Parasol ogrodowy – cień w najbardziej upalne dni

Aby móc odpoczywać w komfortowych warunkach na tarasie koniecznie pomyślmy o odpowiednim parasolu ogrodowym. Nowoczesne parasole oferowane przez topowych producentów to produkty projektowane z olbrzymią dbałością o detale. Parasole posiadają aluminiowe stelaże osadzone na ruchomych stopach – dzięki nim możliwe jest rotowanie parasola o 360 stopni wokół jego osi. Czasze parasoli tworzone są z trwałych tkanin poliestrowych pokrytych warstwą poliuretanu – takie rozwiązanie sprawia, że czasza jest zabezpieczona przed działaniem wilgoci, wnikaniem kurzu, płowieniem. Czasze odchylane są w jednej lub w dwóch płaszczyznach, co pozwala na dokładne określenie kąta padania cienia. Sam parasol posiada wiele punktów regulacji, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się komfortowym cieniem.

By nasz parasol mógł zachować swoje walory jak najdłużej koniecznie zaopatrzmy się również w pokrowiec na parasol ogrodowy.

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2018. parasoledoogrodu.pl