Parasole do ogrodu Twoich marzeń

Kup parasol do ogrodu i sprawdź, jak odmieni on przestrzeń!

11 stycznia 2019.parasoledoogrodu.0 Likes.0 Comments
Home/Blog/Kup parasol do ogrodu i sprawdź, jak odmieni on przestrzeń!

Polacy coraz chętnie kupują parasole ogrodowe – przede wszystkim powodem jest chęć skutecznej ochrony przed promieniami słonecznymi, ale również możliwość nietuzinkowego ozdobienia przestrzeni ogrodowej. Współcześnie parasole tworzone są w taki sposób, aby chronić i jednocześnie zdobić. Wybór modelu z nowoczesnych kolekcji sprawi, że jeszcze chętniej przesiadywać będziemy w ogrodzie czy też na tarasie. Co powinniśmy wiedzieć o parasolach ogrodowych?

Elegancja i funkcjonalność w jednym

Dlaczego właśnie parasol ogrodowy powinien być naszym priorytetem podczas upalnych, letnich czy wiosennych dni? Przede wszystkim chroni on przed słońcem – wielogodzinna ekspozycja bardzo szybko może skończyć się poparzeniami słonecznymi, jak również udarem. Dzięki parasolom słonecznym możemy mieć pewność, że my sami i nasi bliscy będziemy odpowiednio chronieni przed promieniowaniem UV. Druga istotna sprawa to fakt, że parasole ogrodowe mogą osłonić nas również przed… deszczem. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów. Czasze parasoli tworzone są z tkanin poliestrowych pokrytych poliuretanem. To warstwa poliuretanu sprawia, że parasol jest wodoodporny.

Nowoczesne materiały odporne na zmienne warunki atmosferyczne

Konstrukcja parasola wykonana jest z zabezpieczonego aluminium, które zapewnia jednocześnie trwałość i stabilność konstrukcji. Aluminium malowane jest proszkowo, przez co jest ono odporne na wnikanie wilgoci i pojawianie się rdzy. Dodatkowo ruchoma stopa parasola pozwala na jego obracanie i zmianę miejsca ustawienia.

Rozłożyste czasze, które dadzą przyjemny cień

Baldachimy parasola od topowych producentów mogą poszczycić się bokiem o długości nawet do 4 metrów. Oznacza to, że możliwe jest zacienienie bardzo dużego obszaru, użytkowników, mebli.

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2018. parasoledoogrodu.pl