Parasole do ogrodu Twoich marzeń

Lato na tarasie!

5 lipca 2019.parasoledoogrodu.0 Likes.0 Comments
Home/Blog/Lato na tarasie!

Upalne dni i letnia aura zachęcają do tego, aby każdą wolną chwilę spędzać na świeżym powietrzu. Odpowiednio zaaranżowany taras czy ogród to idealne miejsce do tego, aby odpocząć, poczytać książkę, wspólnie z rodziną zjeść doskonały posiłek – możliwości jest wiele. Wcześniej warto jednak zadbać o odpowiednie meble i dodatki. Co wybrać, aby cieszyć się relaksem blisko domu?

Znajdź piękne meble dopasowane do swoich potrzeb

Jakie meble sprawdzą się najlepiej w naszej przestrzeni wypoczynkowej? Wszystko zależy od wielkości ogrodu czy tarasu oraz naszych indywidualnych potrzeb. Topowi producenci oferują nam dzisiaj nowoczesne komplety meblowe wykonane z trwałych materiałów odpornych na słońce, deszcz, wnikanie kurzu. Wśród najchętniej wybieranych modeli wymienia się kolekcje technorattanowe oraz modułowe.

Parasol słoneczny – skuteczna ochrona przed słońcem

Obecność parasola na tarasie nikogo już nie dziwi – jego zadaniem jest przede wszystkim skuteczne chronienie nas przed słońcem. Nowoczesne parasole to jednak coś zupełnie innego niż produkty dostępne w sklepach 15-20 lat temu. Dzisiaj projektanci dbają o to, aby obok funkcjonalności parasol był również piękny. Nowoczesne konstrukcje przyciągają wzrok stonowanymi kolorami, doskonałą linią, eleganckim designem. Piękna prezencja to jednak nie wszystko – liczy się przede wszystkim funkcjonalność.

Nowoczesne parasole idealne na taras

Obecnie parasole tarasowe projektowane są w taki sposób, aby użytkownik mógł dokładnie dopasować kąt padania cienia. Liczne punkty regulacji sprawiają, że możemy rotować nie tylko stelażem, ale również czaszą i odchylać ją w dwóch płaszczyznach. Sporym ułatwieniem są również nowoczesne podstawy dedykowane do wkopania w ziemię, ustawienia na płaskiej powierzchni czy w ogrodzie.

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2018. parasoledoogrodu.pl