Parasole do ogrodu Twoich marzeń

Małe parasole ogrodowe

Jakie małe parasole ogrodowe proponują czołowi producenci? Sprawdź!

25 kwietnia 2018.parasoledoogrodu.0 Likes.0 Comments
Home/Blog/Małe parasole ogrodowe

Ogród to miejsce, które latem staje się tętniącym życiem centrum towarzyskich i rodzinnych spotkań. Aby codziennie móc cieszyć się słońcem i wysokimi temperaturami, konieczne jest wyposażenie przydomowej strefy w odpowiednie meble i dodatki. Jednym z akcesoriów niezbędnych do stworzenia optymalnych warunków do relaksu na świeżym powietrzu jest parasol. Udowadniamy, że nawet niewielkie przestrzenie zyskają na atrakcyjności i funkcjonalności, kiedy w sercu aranżacji znajdzie się stylowy, zgrabny parasol! Jakie małe parasole ogrodowe proponują czołowi producenci? Sprawdź!

Małe parasole ogrodowe – ciesz się ogrodem w każdych warunkach!

Oferta najlepszych europejskich  producentów to najlepszy dowód na to, że niestabilne, prowizoryczne parasole, które chwiały się i niszczyły przy mocniejszych podmuchach wiatru, raz na zawsze opuściły nasze ogrody. Ich miejsce na tarasach, balkonach czy przy basenach zajęły małe parasole ogrodowe o mocnej konstrukcji. Jakie nowości wprowadza do swojej kolekcji marka Platinum – holenderski lider w produkcji wysokiej klasy parasoli?

Kolekcja małych parasoli ogrodowych wykonana jest z wysokogatunkowych materiałów odpornych na czynniki zewnętrzne. Podstawą konstrukcji każdego urządzenia jest aluminiowy, antykorozyjny stelaż malowany proszkowo. Dzięki odpowiedniemu wyważeniu oraz mocnej podstawie, parasol zachowuje idealny pion w każdych warunkach. Aby rozłożyć imponujące zadaszenie, nie musisz używać siły – wystarczy uruchomić mechanizm, który zajmie się wszystkim za Ciebie! Wymieniając walory małych parasoli ogrodowych, nie sposób nie wspomnieć o poszyciu – tkanina poliestrowa pokryta warstwą  poliuretanu jest odporna na kurz i wilgoć. Intensywne, modne kolory nie tracą swojej intensywności pod wpływem długotrwałego kontaktu z promieniami słonecznymi.  Walory innowacyjnych, niedużych  parasoli ogrodowych docenią szczególnie rodzice małych dzieci, dla których ostre słońce i promieniowanie UV jest wyjątkowo szkodliwe.

Elegancki wygląd, wygoda użytkowania, trwałe materiały

Małe parasole ogrodowe harmonijnie łączą w sobie walory praktyczne z dopracowaną do perfekcji estetyką. Zgrabna, elegancka konstrukcja idealnie dopełni każdego zestawu mebli ogrodowych i sprawi, że cała kompozycja będzie prezentować się luksusowo. W sprzedaży znajdują się zarówno  parasole o klasycznej budowie, jak i modele z boczną nogą, dzięki czemu bez problemu dopasujesz  nowy nabytek do każdej, nawet ograniczonej przestrzeni.

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2018. parasoledoogrodu.pl