Parasole do ogrodu Twoich marzeń

Okrągłe parasole do ogrodu i na taras

18 kwietnia 2019.parasoledoogrodu.0 Likes.0 Comments
Home/Blog/Okrągłe parasole do ogrodu i na taras

Wypoczynek na świeżym powietrzu to najlepsza forma relaksu – możemy pooddychać świeżym powietrzem, zrelaksować się w otoczeniu zieleni. Dysponując tarasem czy ogrodem jesteśmy w stanie stworzyć wyjątkową przestrzeń, z której korzystać będą wszyscy domownicy. Obok pięknych mebli warto umieścić tam także funkcjonalny parasol.

Zadbaj o komfort i skryj się w cieniu!

Okrągłe parasole ogrodowe to hit ostatnich lat – nowoczesne konstrukcje i wykorzystanie innowacyjnych materiałów pozwoliło zaoferować użytkownikom produkt najwyższej klasy. Doskonałe projekty są efektem pracy wielu projektantów i inżynierów. Wszystko to złożyło się na luksusowy produkt, który z pewnością doda uroku każdej przestrzeni wypoczynkowej.

Czym odznaczają się nowoczesne parasole ogrodowe? Z pewnością uwagę przykują antykorozyjne, aluminiowe stelaże umieszczane na ruchomych stopach. Taka konstrukcja pozwala na rotowanie parasola o 360 stopni bez konieczności podnoszenia podstawy. Okrągła czasza parasola stworzona została z tworzywa poliestrowego pokrytego warstwą poliuretanu – takie połączenie gwarantuje, że tkanina jest zabezpieczona zarówno przed promieniowaniem UV, ale także przed wilgocią. Czasze mogą być regulowane  jednej lub w dwóch płaszczyznach – dzięki temu jeszcze dokładniej określimy kąt padania cienia.

Jak chronić parasol ogrodowy w czasie jesieni i zimy?

Aby przedłużyć żywotność parasola i chronić go przed uszkodzeniami w okresie jesieni i zimy warto zaopatrzyć się w pokrowiec na parasol ogrodowy. Produkt ten wykonany jest z lekkiej, oddychającej tkaniny, która znacząco zmniejsza kondensację wilgoci i skutecznie chroni parasol przed kurzem, pyłem, promieniowaniem UV. Pokrowce posiadają ściągacze, dzięki którym jeszcze lepiej dopasujemy tkaninę do kształtu parasola.

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2018. parasoledoogrodu.pl