Parasole do ogrodu Twoich marzeń

Parasol tarasowy

Nowoczesne parasole tarasowe w niczym nie przypominają niemodnych, okrągłych modeli, których noga przechodziła przez środek stolika

25 kwietnia 2018.parasoledoogrodu.0 Likes.0 Comments
Home/Blog/Parasol tarasowy

Wysokie temperatury i długie, słoneczne dni jednoznacznie wskazują na to, że tegoroczny sezon ogrodowy możemy uznać za otwarty! Zanim wyciągniesz grilla i zorganizujesz w ogrodzie pierwsze garden party, warto zrobić mały, pozimowy remanent. Może w tym roku warto wymienić stare, wysłużone meble lub dodatki na zupełnie nowe wyposażenie, dzięki którym przydomowa przestrzeń rozbłyśnie subtelnym blaskiem? Do uzyskania wielkiego efektu czasami wystarczą drobne zmiany! Wszystkim tym, którzy chcą stworzyć praktyczną i elegancką strefę wypoczynku, mamy ogromną przyjemność przedstawić parasole ogrodowe marki Platinum. Który parasol tarasowy doskonale dopełni Twojej wizji ogrodu idealnego? Sprawdź!

Parasol tarasowy – ciesz się latem w każdą pogodę!

Nieprzewidywalna, zmienna aura może skutecznie pokrzyżować plany na wolne, wakacyjne popołudnie. Wybierając parasol ogrodowy z bogatej kolekcji holenderskiego lidera, uniezależniasz się od kaprysów pogody. Wysokiej jakości parasole ogrodowe wykonane są z nowoczesnych, innowacyjnych materiałów, które nie tylko zachowują swój nieskazitelny wygląd pomimo ekspozycji na szkodliwe czynniki, ale również skutecznie chronią Cię przed ich wpływem. Grube poszycie z poliestru pokrytego poliuretanem zapewnia błogi cień oraz odcina od szkodliwego promieniowania UV. Co ważne, dzięki specjalnej powłoce tkanina nie absorbuje zanieczyszczeń ani wilgoci. Praktyczne systemy dwupłaszczyznowego pochylenia i możliwość obracania czaszy o 360 stopni pozwala zacienić każdy, nawet trudnodostępny zakamarek bez konieczności przesuwania sprzętu. Metalowemu stelażowi niestraszny jest nawet silny wiatr – mocna, stabilna konstrukcja zachowuje idealny pion w każdych warunkach.

Stylowy parasol tarasowy

Nowoczesne parasole ogrodowe w niczym nie przypominają niemodnych, okrągłych modeli, których noga przechodziła przez środek stolika. Najlepsi producenci sprzętu ogrodowego proponują efektowne, duże konstrukcje osadzone na solidnym stelażu o centralnej lub bocznej budowie. Każdy projekt jest starannie dopracowany w najmniejszym szczególe – designerskie kształty, szlachetne kolory i innowacyjne rozwiązania sprawiają, że pozornie zwyczajny dodatek staje się mocnym akcentem, który wnosi do przydomowej strefy nutę prawdziwego luksusu.

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2018. parasoledoogrodu.pl