Parasole do ogrodu Twoich marzeń

Znajdź idealny parasol ogrodowy i ciesz się latem!

10 kwietnia 2020.parasoledoogrodu.0 Likes.0 Comments
Home/Blog/Znajdź idealny parasol ogrodowy i ciesz się latem!

W poszukiwaniu miejsca na odpoczynek warto zwrócić uwagę na taras czy przydomowy ogród – to idealna przestrzeń do odpoczynku, nie tylko dla nas, ale również dla naszych bliskich. Nie trzeba wiele, aby zwykły taras czy ogród zmienić nie do poznania. Poprzez wybranie odpowiednich mebli i dodatków możemy stworzyć miejsce idealne do relaksu. O czym musimy pamiętać?

W poszukiwaniu idealnego kompletu wypoczynkowego

W strefie wypoczynkowej podstawą jest zawsze komplet mebli. Wybierzmy go z głową – meble powinny być zabezpieczone przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych, wilgocią, wnikaniem kurzu. Meble powinny być również dopasowane do naszych potrzeb – na niewielkich balkonach i tarasach ustawmy zestawy kawowe składające się z kilku foteli i stolika kawowego. W ogrodach możemy pozwolić sobie na więcej, np. na sofę narożną.

Skuteczna ochrona przed słońcem

Chcąc w pełni skorzystać z pięknej pogody koniecznie pomyślmy o skutecznej ochronie przed słońcem. Wśród rekomendowanych rozwiązań wymienia się przede wszystkim parasole ogrodowe. Nowoczesne parasole oferowane przez topowych producentów zachwycą nas linią, doborem kolorów oraz funkcjonalnością. Parasol ogrodowy stworzy w miejscu wypoczynkowym strefę cienia nawet w najbardziej upalne dni.

Warto zwrócić uwagę na funkcjonalność parasoli ogrodowych – przede wszystkim posiadają one kilka punktów regulacji, które pozwalają na dopasowanie kąta padania cienia. Możemy stale regulować ustawienie parasola i kontrolować, gdzie pada cień. Czasze parasoli ogrodowych nie nagrzewają się – w praktyce oznacza to, że w cieniu panuje przyjemny chłód. Parasole ogrodowe tworzone są z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia. Stelaże są z aluminium malowanego proszkowo, co zabezpiecza je przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy.

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2018. parasoledoogrodu.pl