Parasole do ogrodu Twoich marzeń

Znajdź odpowiedni parasol ogrodowy

6 grudnia 2019.parasoledoogrodu.0 Likes.0 Comments
Home/Blog/Znajdź odpowiedni parasol ogrodowy

Stworzenie własnej strefy wypoczynkowej w ogrodzie czy na tarasie jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Korzystając z proponowanych przez topowych producentów mebli i dodatków outdoorowych możemy stworzyć wyjątkowe miejsce, z którego korzystać będą wszyscy domownicy. Jakie elementy wybrać, aby cieszyć się komfortem? Pierwszym wyborem niech będą wygodne meble ogrodowe.

Meble outdoorowe powinny być nie tylko piękne, ale przede wszystkim trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Współcześnie producenci oferują nam nowoczesne meble wykonane z technorattanu, rotangu, aluminium. Meble takie będą zabezpieczone przed wilgocią, kurzem i staną się wieloletnim towarzyszem letniego odpoczynku.

Parasol nad naszymi głowami

Chcąc korzystać z lata w pełni powinniśmy pamiętać o tym, aby chronić się przed silnym słońcem. W tym celu warto wybrać jeden z nowoczesnych parasoli ogrodowych, które nie tylko ochronią nas przed promieniowaniem UV, ale też pozwolą na estetyczne wykończenie naszego miejsca wypoczynkowego. Parasole są dzisiaj projektowane w taki sposób, aby móc używać ich zarówno w  ogrodach, jak i na tarasach czy na balkonach. Duża różnorodność sprawia, że każdy z klientów znajdzie wśród nich coś dla siebie.

W poszukiwaniu idealnego parasola

Parasole oferowane przez najlepszych producentów to przede wszystkim produkty wykonane z materiałów w wysokiej klasy – aluminiowe stelaże osadzane są na ruchomych stopach, które pozwalają na rotowanie parasola wokół własnej osi. Na szczycie stelaża umieszczona jest czasza wykonana z tkaniny poliestrowej pokrytej poliuretanem. Takie połączenie sprawia, ze tkanina jest zabezpieczona przed uszkodzeniami i na długo zachowuje wspaniały kolor. Czasza może być odchylana w jednej lub w dwóch płaszczyznach.

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2018. parasoledoogrodu.pl